Zelená úsporám

Naše firma splňuje veškeré požadavky k provádění prací pro tyto dotace. Provádíme práce jak s plastovými okny a dveřmi v různých koncových provedeních, tak i s odborným provedením kontaktních zateplovacích systémů fasád a izolačními půdními materiály.

Žadatelům o dotace z programu Zelená úsporám jsme plně k dispozici s celým možným servisem zákazníkovi. Tedy včetně kompletního odborného poradenství a následným vyřízení potřebných podkladů nutných pro tyto dotace. 

Jelikož spolupracujeme s odbornými projektanty, který řeší celou administrativu našeho zákazníka od A do Z, je toto vyřízení těchto žádostí a administativních úkonů pro zákazníka velice jednoduché.

Jde pouze o to " ROZHODNOUT SE " a oslovit nás.

Vše potřebné již vyřešíme za Vás.

Dost často slýcháváme od zákazníků "že to PRÝ není výhodné" !!! Zodpovědně můžeme říci, že opak je pravdou !!! Neváhejte nás třeba i nezávazně kontaktovat a přesvědčte se sami, zda se to opravdu vyplatí.

Žadateli o dotaci mohou být například vlastníci rodinných a bytových domů, tzn. fyzické osoby, společenství vlastníků bytových jednotek,atd.