Informace

Rozhodli jsme se, že budeme vůči zákazníkovi jednat vždy pouze férově....
Pro větší přehlednost koncových zákazníků, jsme od května 2021 zavedli jinou firemní strategii než většina konkurence.
Koncovému zákazníkovi nabízíme už jen jednu přehlednou koncovou cenu každé položky zvlášť, kdy je v nabídce zcela zřejmé, za kolik a za co zákazník opravdu platí.

Nehledejte u nás žádnou dodatečnou vyčíslenou slevu různé výše z vysoké základní ceny nebo některé doplňky zcela zdarma, jak tomu často bývá.
Tyto strategie vychází téměř vždy z prvu navýšených základních cen.
Pro nás je velice důležité, aby náš zákazník platil vždy pouze za to, co opravdu požaduje.

Naši jedinou bonusovou slevou k rozhodnutí zákazníka, je možnost dodatečné 5% slevy navíc za platbu předem v celé částce při podpisu smlouvy.
Tato sleva je odměna zákazníkovi za důvěru, kterou v nás vložil a následné platby dopředu v plné výši při uzavření zakázky.
Rozhodně se nejedná o povinnost, jde pouze o možnost ještě výhodnější koncové ceny.

 

Další služby zákazníkům:
V naší kanceláři vedeme prodej drobných jednotlivých dílů a komponentů k žaluziím a sítím proti hmyzu v různých barvách provedení, které máme ve většině případů skladem. (např. spojky vodících řetízku, samotný řetízek, vodící vlasce, kolíčky, nová síťovina včetně služby přesíťování starých sítí přímo u nás).

Dále nabízíme službu pozáručního servisu a údržby plastových a hliníkových oken a dveří, ale také doplňků jako jsou například sítě proti hmyzu. Tuto službu nově provádíme i u oken a sítí od jiných dodavatelů.

Nově také nabízíme službu měření povrchových teplot otvorů a zdiva s odhalením možných vznikajících tepelných mostů. Tuto službu si lze objednat i samostatně.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat .

Informace pro zákazníky:

V nedávné době jsme změnili status firmy z fyzické osoby  Vojtíšek Jiří - AZ na právní formu AZ VOJTÍŠEK s.r.o, veškeré závazky původní firmy Vojtíšek Jiří - AZ  zůstávají beze změn.