Informace

V tomto období poskytujeme výrazné základní slevy, které jsou ještě doprovázeny dodatečnými slevami dle objemu objednávky. Jako další bonus je ještě možná sleva za platbu celé částky předem, kterou nám nabízí dodavatel profilů a my ji přímo poskytujeme k využití našim zákazníkům.

Shrnutí slev v tomto období:
Základní sleva - obdržíte vždy 30% slevu bez ohledu na objem zakázky.
Objemová sleva - dodatečná sleva v rozmezí 1 -11%, pohybující se dle velikosti zakázky.
Sleva za platbu předem - bonusová sleva 5% , dodatečný bonus za úhradu celé částky v záloze dopředu, bez pomontážního doplatku.

Další služby zákazníkům:
V naší kanceláři vedeme prodej drobných jednotlivých dílů a komponentů k žaluziím a sítím proti hmyzu v různých barvách provedení, které máme ve většině případů skladem. (např. spojky vodících řetízku, samotný řetízek, vodící vlasce, kolíčky, nová síťovina včetně služby přesíťování starých sítí přímo u nás).

Dále nabízíme službu pozáručního servisu a údržby plastových a hliníkových oken a dveří, ale také doplňků jako jsou například sítě proti hmyzu. Tuto službu nově provádíme i u oken a sítí od jiných dodavatelů.

Nově také nabízíme službu měření povrchových teplot otvorů a zdiva s odhalením možných vznikajících tepelných mostů. Tuto službu si lze objednat i samostatně.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat .